TŁUMACZENIA

Orientacyjne ceny w tabeli są oparte o strony rozliczeniowe – są to jednostki objętości tekstu i (najczęściej) nie są one tożsame z fizyczną stroną danego dokumentu.

Minimalna wartość pojedynczego zamówienia niezależnie od liczby stron wynosi 40,00 zł. dla korekty, 60,00 zł. dla tłumaczeń zwykłych i 70,00 zł. dla tłumaczeń poświadczonych. Dotyczy całego zamówienia, nie poszczególnych dokumentów.

W przypadku tłumaczeń zwykłych stosujemy standardową stronę 1800 znaków ze spacjami. Należy zwracać na to uwagę, ponieważ na rynku można spotkać się ze znacznie mniejszymi objętościami przy podobnych cenach. W przypadku tłumaczeń poświadczonych strona to 1125 znaków ze spacjami (powszechnie stosowana standardowa strona zaczerpnięta z rozporządzenia).

Indywidualna wycena tłumaczenia

Podane ceny mają charakter orientacyjny i dotyczą standardowych tekstów. Teksty zlecane do tłumaczenia bywają bardzo zróżnicowane i dlatego ostateczna cena ustalana jest indywidualnie. Niekiedy jest ona niższa niż wynikałoby to z cennika (dokumenty powtarzalne, duże ilości), a niekiedy także i wyższa, co ma miejsce w przypadku tłumaczeń mniej standardowych (nietypowy format, pismo odręczne, wysoce specjalistyczne treści, szczególne wymagania itp.). Możliwość skorzystania z trybu “ekspres” (przyspieszenia realizacji usługi) zależy od aktualnych możliwości czasowych.

Każde zlecenie przyjmuję dopiero po przesłaniu tekstu lub jego próbki do wglądu i akceptacji. Czasami do wstępnej wyceny tłumaczenia wystarczy podanie nazwy dokumentu.

Wycena tłumaczenia jest bezpłatna

Zapewniam poufność dokumentów przesyłanych do wyceny bez względu na to, czy tłumaczenie zostanie zlecone.

Więcej o wycenie tłumaczeń w najnowszym artykule na blogu: https://englaw.pl/o-wycenie-tlumaczen-ogolnie-i-w-englaw/

Tłumaczenia ustne u notariusza: stawiennictwo na czas do dwóch godzin – 400,00 zł. (zawiera koszt dojazdu w promieniu 15 km). Każda kolejna rozpoczęta godzina pracy – 100,00 zł.

 

KURSY JĘZYKOWE I POJEDYNCZE ZAJĘCIA

Cena bazowa 90,00 zł. dotyczy 60-minutowych zajęć indywidualnych online w zakresie języka ogólnego i ogólnego języka biznesu w ramach dłuższej współpracy.

W przypadku kursów specjalistycznych (Legal English, logistyka, księgowość, finanse), grup oraz zajęć z dojazdem proszę o kontakt w celu indywidualnej negocjacji ceny.

NOWOŚĆ: Pojedyncze zajęcia online przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, prezentacji, wyjazdu służbowego, pisania e-maili itp. – 150,00 zł. za 60-minutowe zajęcia online / 280,00 zł. za 120-minutowe zajęcia online.

W przypadku chęci skorzystania z innych usług językowych, zapraszam do kontaktu w celu omówienia zakresu współpracy i jej kosztów.

 

Na fakturze nie doliczam podatku VAT (zwolnienie).

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług tłumaczeń poświadczonych i zwykłych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego: Ruda Śląska Halemba

Tłumacz przysięgły języka angielskiego: Katowice, Gliwice, Mikołów i okolice

Usługi zdalne i online

Kontakt