TŁUMACZENIA

Orientacyjne ceny w tabeli są oparte o strony rozliczeniowe – są to jednostki objętości tekstu i (najczęściej) nie są one tożsame z fizyczną stroną danego dokumentu.

Wycena tłumaczenia

Podane ceny mają charakter orientacyjny i dotyczą standardowych tekstów. Teksty zlecane do tłumaczenia bywają bardzo zróżnicowane i dlatego ostateczna cena ustalana jest indywidualnie. Niekiedy jest ona niższa niż wynikałoby to z cennika (dokumenty powtarzalne, duże ilości), a niekiedy także i wyższa, co ma miejsce w przypadku tłumaczeń mniej standardowych (niewielka ilość tekstu, nietypowy format, pismo odręczne, wysoce specjalistyczne treści, szczególne wymagania itp.).

Każde zlecenie przyjmuję dopiero po przesłaniu tekstu lub jego próbki do wglądu i akceptacji. Czasami do wstępnej wyceny tłumaczenia wystarczy podanie nazwy dokumentu.

Wycena tłumaczenia jest bezpłatna

Zapewniam poufność dokumentów przesyłanych do wyceny bez względu na to, czy tłumaczenie zostanie zlecone.

Więcej o wycenie tłumaczeń w najnowszym artykule na blogu: https://englaw.pl/o-wycenie-tlumaczen-ogolnie-i-w-englaw/

Tłumaczenia ustne: 120,00 zł. za rozpoczętą godzinę pracy.

 

KURSY JĘZYKOWE

 

Cena bazowa 80,00 zł. dotyczy 60-minutowych zajęć indywidualnych w zakresie języka ogólnego i ogólnego języka biznesu (stacjonarnych i online).

W przypadku kursów specjalistycznych (Legal English, logistyka, księgowość, finanse), grup oraz zajęć z dojazdem proszę o kontakt w celu indywidualnej negocjacji ceny.

W przypadku chęci skorzystania z innych usług językowych, zapraszam do kontaktu w celu omówienia zakresu współpracy i jej kosztów.

 

Na fakturze nie doliczam podatku VAT (zwolnienie).

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług tłumaczeń poświadczonych i zwykłych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego: Chorzów

Tłumacz przysięgły języka angielskiego: Katowice i okolice

Usługi zdalne i online

Kontakt