Zajęcia z języka angielskiego – ONLINE lub stacjonarnie

ZAPRASZAM

firmy oraz klientów indywidualnych stawiających na skuteczną naukę języka w dobrej atmosferze.

Zapraszam osoby chcące rozpocząć naukę od 0, udoskonalić swoje umiejętności językowe, bądź też przygotowujące się do egzaminów i certyfikatów. Chętnie podejmuję współpracę z firmami, w tym kancelariami prawniczymi (kursy grupowe i indywidualne dla zarządu/pracowników), oraz szkołami językowymi.

Oferuję zajęcia z języka angielskiego:

  • na poziomach od A1 (początkujący) do C2 (biegły)

zajęcia z języka prawniczego Legal English / zajęcia z Business English - online i stacjonarnie

  • o następujących profilach:
    • język prawny i prawniczy (Legal English): zajęcia ogólne, łączące elementy języka dotyczącego różnych dziedzin prawa, a także ukierunkowane na konkretne obszary; przygotowanie do egzaminu z prawniczego języka angielskiego TOLES na dowolnym poziomie; krótkie warsztaty tematyczne z języka prawniczego dla firm.
    • język biznesowy (Business English): kursy ogólne bądź skoncentrowane na wybranych obszarach szeroko pojętego języka biznesu, w tym z zakresu: finansów, księgowości, marketingu, HR etc.; warsztaty tematyczne dotyczące określonego zagadnienia lub umiejętności (np. korespondencja biznesowa w języku angielskim)
    • język ogólny: rozpoczęcie bądź kontynuacja nauki; zajęcia dostosowane do potrzeb kursanta; w ofercie przygotowanie do certyfikatów (np. FCE, CAE), matury podstawowej oraz rozszerzonej, egzaminów uniwersyteckich
    • język angielski w przekładzie: tłumaczenia poświadczone (egzamin na tłumacza przysięgłego); teoria i praktyka tłumaczenia pisemnego, w zakresie języka ogólnego, języka prawa oraz języka biznesu.

Dostarczam wszystkie materiały potrzebne do nauki.

Zajęcia w formie ONLINE lub stacjonarnej.

Czas zajęć zostaje w 100 % wykorzystany na naukę!